SEND STORY

Siekiame, kad fotodokumentikos žurnalas latitude55.lt būtų kokybiškas, taigi, prieš publikuodami jūsų darbą, galime paprašyti jį pakomentuoti ar papildyti ruošiamą istoriją. Kad ir kaip ten būtų svarbiausia mums – jūsų nuoširdumas temai. Norėtumėme, kad istorija būtų pasakojanti ir išsami, kad būtų atsakyta į klausimus, kuriuos nagrinėjate ar iškeliate ją kurdami. Esame tikri, kad kuriant fotoistoriją vieną iš svarbiausių rolių vaidina gebėjimas įsigilinti į temą, temos ir konteksto suvokimas ir betarpiškas kontaktas su istorijos herojais.

Suprantama, kad ne visi darbai iš karto būna sėkmingi, tačiau tai nereiškia, kad reikia kažko bijoti. Darbus siųskite drąsiai net ir tuomet, jei jums tiesiog reikia pagalbos istorijai užbaigti ar ją apipavidalinti (su nedidele sąlyga, kad istoriją publikuosite ir pas mus). Jei nesate tikri dėl savo nuomonės ar istorija išsami, pritrūkote idėjų – tai pat kreipkitės į mus. Mes pasistengsime padėti ją užbaigti ir, aptarę terminus bei bendradarbiavimo galimybes, anonsuosime būsimą istoriją specialioje rubrikoje RUOŠIAMA.

Istorijų žanras nėra apibrėžtas ir konkretus: kartais daiktai istoriją pasakoja geriau nei veidai, tačiau svarbiausia yra žmonės ir jų gyvenimai, problemos ir tarpusavio santykiai – tikri, neišgalvoti ir nerežisuoti.

Kaip pateikti fotoistoriją publikavimui?

  • Siųskite 7-25 nuotraukas (ilgoji kraštinė turi būti ne mažesnė nei 1500 taškų, nuotraukos dydis – nelimituojamas);
  • Pridėkite išsamų istorijos aprašymą ir atskirų nuotraukų komentarus (pageidautina, bet nebūtina);
  • Viską siųskite el. paštu info@latitude55.lt. Laiške istoriją galite pakomentuoti išsamiau, galite užduoti klausimus.
  • Per vieną savaitę mes su jumis susisieksime ir, jei prireiks, paprašysime papildomos informacijos.
  • Ir dar… jūsų tekstai bus redaguojami, kad neliktų klaidų ir svetimybių.

Norite vertinimo/patarimo?

Siųskite atrinktas nuotraukas, istorijos idėją/aprašymą ir užduokite klausimus. Pasistengsime pagelbėti gryninant idėją ir pakoreguosime fotografavimo kryptį. Kadangi gerbiame kiekvieną autorių, būsime konfidencialūs ir neviešinsime pokalbių bei kuriamų istorijų nuotraukų.

Primename, kad siųsdami užbaigtą/baigiamą istoriją Jūs sutinkate, kad visa atsiųsta medžiaga bus publikuojama portale ir žurnalo FB profilyje.

SIŲSTI ISTORIJĄ: info@latitude55.lt